טיוב לידים ואקטיבציה

טיוב לידים ON-LINE

שיחות טיוב לידים On-line הן כלי חובה לכל משרד פרסום או סוכנות דיגיטל המנהלים קמפיין לידים.
שיחת טיוב לידים אפקטיבית מסננת לידים לא רלבנטיים, מעלה את רמת בשלות הקנייה של הליד ומובילה ליחס המרה גבוה מליד למכירה.

צוות טיוב לידים On-line של וימרק מתמחה בפנייה מיידית לאורך כל שעות היום לליד שהשאיר פרטים, אימות הנתונים ובדיקת קריטריונים לפי הצורך.
היכולת המכירתית הגבוהה של צוות המטייבים של וימרק מגדיל את כמות ואיכות הלידים המטוייבים. המערכות הטכנלוגיות של וימרק מתממשקות לכל המערכות הקיימות בשוק כולל קליטת לידים ישירות מדפי נחיתה ואתרי תוכן. כל השיחות מוקלטות וניתן להשתמש בהן לפי הצורך.

טיוב לידים OFF-LINE

שיחות טיוב לידים Off-line מייצרות מסה גדולה של לידים בעלות נמוכה וברמת בשלות קנייה בינונית, להבדיל מלידים חמים המגיעים לרוב ברמת בשלות קנייה גבוהה יותר אך בעלויות גבוהות מאוד.
לידים מחוממים מיועדים בעיקר לארגונים המעסיקים מספר גדול של אנשי מכירות הצורכים לידים רבים לאורך זמן.

צוות טיוב לידים Off-line של וימרק מיומן בפנייה יזומה לדטה קרה, העברת מסר שיווקי חד, סינון הלידים שאינם מעוניינים או אינם עומדים בקריטריונים הנדרשים והעברת לידים מעוניינים בלבד– כך נוצרת מסה גדולה של לידים רלוונטיים המייצבת בסיס אפקטיבי למכירות לאורך זמן. הטכנולוגיה המתקדמת ושיטת הניהול הייחודית של וימארק מגדילות משמעותית את תפוקות הנציגים ומורידות את העלות לליד.

אישורים ואקטיבציות

שיחות אישורים ואקטיבציה נדרשות כתוצאה מרגולציה (במיוחד בתחומי הביטוח והפיננסים) או כתוצאה של הסכם מסחרי בין שני ארגונים.
ניתן לנצל את האינטראקציה מול הלקוח לטובת העברת מסר שיווקי נוסף, טיוב נתונים, שימור יזום ועוד.

צוות האישורים והאקטיבציה של וימרק מתמחה בביצוע שיחות אקטיבציה בתחומי הביטוח והפיננסים המאופיינות בפנייה שירותית ומנומסת ללקוחות קיימים של הארגון והעברת המסר השיווקי בצורה אלגנטית ואפקטיבית. כל השיחות מוקלטות ונשמרות בצורה מאובטחת, כך מתועדת האקטיבציה לאורך התקופה הנדרשת לפי הרגולציה הרלבנטית.
במהלך שיחת האישורים והאקטיבציה צוות וימרק יכול לטייב את נתוני הלקוח כולל מייל ולקבל מהלקוח אישור מוקלט העומד בתנאי חוק הספאם לקבלת פניות שיווקיות עתידיות.

 

צור קשר